Dni otwarte 12-13.03.2019 Email

W dniach 12-13 marca 2019r. odbyły się w naszym przedszkolu Dni otwarte. Dzieci wraz z rodzicami miały okazję zwiedzić przedszkole i obejrzeć występy naszych przedszkolaków. Spacer po przedszkolu rozpoczęliśmy od przedstawienia „Rzepka” w wykonaniu grupy dzieci 4,5 letnich „Słoneczka”. Umiejętności taneczne w tańcu Krakowiak zaprezentowały dzieci z grupy „Krasnoludki” , zaś „Muchomorki” pięknie zaśpiewały hymn grupowy oraz zaprosiły dzieci do zabawy ruchowej. Kolejnym punktem zwiedzania był gabinet psychologa i logopedy w którym prowadzone są zajęcia w zakresie pomocy psychologiczno- pedagogicznej. Grupa „Jagódki” zaprezentowała piosenkę o zimie i zaproponowała przyszłym przedszkolakom zabawę w j. angielskim. Najmłodsza grupa „Skrzaty” wykonała hymn grupowy i zaprosiła wszystkich do zatańczenia i zaśpiewania piosenki ludowej „Poszło dziewcze po ziele”. Drugi dzień był okazją do poznania sali, przedszkolnych zabawek, zadawania pytań przez rodziców. Na koniec zabawy dzieciaczki pięknie posprzątały salę i uczestniczyły w zabawach ruchowych w kole zaproponowanych przez nauczycielki a rodzice zapoznali się z ofertą przedszkola na przygotowanych ulotkach. Kiedy nadszedł czas rozstania z przedszkolem wszystkie dzieci zostały nagrodzone za wspólnie spędzony czas specjalnie przygotowanymi balonami.

Było nam bardzo miło gościć wszystkie dzieci oraz rodziców. Mamy nadzieję, że wspomnienia wesołych zabaw i przyjaznej atmosfery pozostaną w ich pamięci aż do września, kiedy wrócą do nas jako przedszkolaki.

 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj50
mod_vvisit_counterW tym tygodniu13315
mod_vvisit_counterW tym miesiącu55540
mod_vvisit_counterWszystkich2346740

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 199 gości 

Tylko dla pracowników