"Słoneczka" z wizytą w Szkole Podstawowej nr 2 w Łęcznej Email

W piątek 15 marca starsze grupy z naszego przedszkola wybrały się z wizytą do Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej.

Przedszkolaki miały okazję zobaczyć miejsce, gdzie od września większość z nich rozpocznie naukę w zerówce. Nasi podopieczni zostali bardzo miło przyjęci przez starszych kolegów, wśród których są byli wychowankowie naszego przedszkola.

Panie nauczycielki przygotowały dla nas ciekawe warsztaty plastyczne, podczas których dzieci farbami na folii malowały wiosnę. Po zakończonej pracy przedszkolaki zapoznały się ze szkołą zwiedzając sale dydaktyczne, pokój logopedy oraz salą do zajęć gimnastycznych.

Wizyta w szkole dostarczyła wielu wrażeń i miała na celu adaptację i integrację przedszkolaków ze szkołą.

 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj1549
mod_vvisit_counterW tym tygodniu14298
mod_vvisit_counterW tym miesiącu72345
mod_vvisit_counterWszystkich2099157

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 178 gości 

Tylko dla pracowników