Talenty

Nasze przedszkole - Szkołą Odkrywców Talentów

Niezmiernie nam miło poinformować Państwa, że nasze Przedszkole w roku szkolnym 2015/2016 zostało wyróżnione tytułem: Szkoły Odkrywców Talentów.

Tytuł ten nadawany jest przez Ministra Edukacji Narodowej placówkom, które w szczególny sposób odkrywają, promują a także rozwijają zainteresowania oraz zdolności swoich podopiecznych.  Wszystko to znajduje swoje potwierdzeni i odzwierciedlenie w osiągnięciach dzieci i nauczycieli. Otrzymane wyróżnienie jest uhonorowaniem wieloletniej, systematycznej współpracy naszych uczniów i nauczycieli. Dla „młodych talentów” rozwijanie zdolności to z pewnością wielka przygoda, ale też wysiłek i ciężka praca. Wspieramy naszych przedszkolaków, aby mogli dzielić się zainteresowaniami, umiejętnościami oraz aby mogli  realizować swoje pasje i ambicje. Nauczyciele z pasją pracują ze swoimi wychowankami. Prowadzą nieodpłatne kółka zainteresowań: tańca.

Nasze przedszkole od kilku lat podejmuje działania, ekologiczne, prozdrowotne, artystyczne - szczególnie teatralne oraz muzyczno –taneczne i plastyczne, czytelnicze i sportowe. Nasze dzieci uczestniczą w przeglądach, festiwalach, imprezach ogólnomiejskich i środowiskowych, konkursach miejskich i ogólnopolskich, gdzie mają okazję zaprezentować swoje zdolności.

Z dumą śledzimy losy naszych wychowanków, których sukcesy na arenie ogólnopolskiej są potwierdzeniem celowości działań podejmowanych przez nasze przedszkole.

Nasze Przedszkole jest miejscem, gdzie nasi podopieczni mogą odkrywać i rozwijać swoje uzdolnienia. Dzieci wchodzą w świat wiedzy rozwijając swoje predyspozycje, pasje i zainteresowania.

Powiedz dziecku, że jest dobre, że umie, że potrafi

Nasze przedszkole - Szkołą Odkrywców Talentów

Powiedz dziecku, że jest dobre, że umie, że potrafi

Filtr tytułów     Wyświetl:
# Tytuł artykułu Odsłony
1 Przegląd poezji „W krainie Pluszowego Misia” 162
2 Nagroda dla Nikoli 1027
3 Kolejny Festiwal Talentów 162
4 Konkurs recytatorski „Żyję zdrowo” 159
5 Występ Jedyneczek na Festynie Integracyjnym 214
6 Taniec twist w wykonaniu Krasnoludków 158
7 Zuzia nagrodzona w konkursie plastycznym „Świat- przyjaciel nas wszystkich” 152