"Symbole Świąt Wielkanocnych"- zajęcia otwarte dla Rodziców Email

31 marca odbyły się w naszej grupie zajęcia dla Rodziców mające na celu zaprezentowanie umiejętności edukacyjnych dzieci.

Przedszkolaki wykazały się wiedzą i umiejętnościami związanymi ze świętami wielkanocnymi. Na początku zajęć wypowiadały się na temat tradycji i symboli wielkanocnych. W grupach miały do wykonania zadanie, które polegało na wyodrębnieniu głosek w słowach o prostej budowie fonetycznej, dzieliły wyrazy na sylaby oraz układały krótkie zdania. Była także zabawa dydaktyczna polegająca na przeliczaniu pisanek i dodawaniu i odejmowaniu w zakresie 9. Wszystkie dzieci indywidualnie układały pocięty obrazek w całość tzw. puzzle. Na koniec wykonywały ćwiczenie według polecenia nauczyciela w Karcie Pracy. Cała grupa oceniła pozytywnie zajęcie Smile.

Poprawiony: wtorek, 04 kwietnia 2017 19:37
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 322 gości 

Tylko dla pracowników