„Klub twórczego Rodzica”- realizacja programu „Szczęśliwe dzieciństwo bez alkoholu” Email

Dnia 06.04.2017r. dzieci z grupy „Jagódek” wraz ze swoimi rodzicami uczestniczyły w warsztatach plastycznych, które przeprowadzone zostały w ramach projektu profilaktycznego „Szczęśliwe dzieciństwo bez alkoholu”, a odbyły się pod kierunkiem p. Agnieszki z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łęcznej oraz wolontariuszek p. Ewy i  Beaty.

Dzieci wraz z rodzicami wspólnie i twórczo spędziły czas w miłej i przyjemnej atmosferze, zaspakajając swoje zainteresowania i aktywność twórczą. Efekty pracy – stroiki na stół wielkanocny, można było podziwiać na holu przedszkola.

Dziękujemy rodzicom za przybycie i życzymy wszystkim „Jagódkom” i ich Rodzicom Wesołych Świąt!

Poprawiony: czwartek, 13 kwietnia 2017 06:08
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 221 gości 

Tylko dla pracowników