POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ Email

image007

Koordynatorem akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" w przedszkolu jest pani Irena Skoniecka.

Akcja "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" przeprowadzana jest w naszym przedszkolu od wielu lat. W listopadzie 2017 roku ponownie nasza placówka dołączyła do akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2017" organizowanej z ramienia Radia Lublin. Dla dzieci, które potrzebują naszej pomocy zbieraliśmy różne dary rzeczowe: ubrania, żywność, zabawki, artykuły szkolne itp. Bardzo cieszy nas fakt, że akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i ich Rodziców.

Serdecznie dziękujemy dzieciom i ich Rodzicom za zaangażowanie i wsparcie akcji.

Poprawiony: poniedziałek, 11 grudnia 2017 20:08
 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj461
mod_vvisit_counterW tym tygodniu930
mod_vvisit_counterW tym miesiącu27389
mod_vvisit_counterWszystkich2504340

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 

Tylko dla pracowników