POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ Email

image007

Koordynatorem akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" w przedszkolu jest pani Irena Skoniecka.

Akcja "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" przeprowadzana jest w naszym przedszkolu od wielu lat. W listopadzie 2017 roku ponownie nasza placówka dołączyła do akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2017" organizowanej z ramienia Radia Lublin. Dla dzieci, które potrzebują naszej pomocy zbieraliśmy różne dary rzeczowe: ubrania, żywność, zabawki, artykuły szkolne itp. Bardzo cieszy nas fakt, że akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i ich Rodziców.

Serdecznie dziękujemy dzieciom i ich Rodzicom za zaangażowanie i wsparcie akcji.

Poprawiony: poniedziałek, 11 grudnia 2017 20:08
 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj83
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1853
mod_vvisit_counterW tym miesiącu19109
mod_vvisit_counterWszystkich1754112

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 129 gości 

Tylko dla pracowników