„Rodzic - Ekspert” - spotkanie ze strażakiem
„Rodzic - Ekspert” - spotkanie ze strażakiem Email

Tata Igusi z grupy „Muchomorki” jest strażakiem i przybył do przedszkola, aby opowiedzieć dzieciom o swojej pracy.

Ważne jest, aby uczyć dzieci, jak należy zachowywać się w sytuacji zagrożenia i gdzie można otrzymać pomoc oraz umieć o nią poprosić. Dzieci miały okazję wzbogacić swoją wiedzę na temat ochrony przeciwpożarowej poprzez poznanie urządzeń służących do gaszenia pożaru i zapoznanie się z ciężką pracą strażaka. Bardzo dziękujemy tacie Igusi za przybliżenie dzieciom swojej pracy i zapraszamy innych chętnych rodziców do zapoznania przedszkolaków ze swoim zawodem.

 

NASZE GRUPY

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 173 gości 
mod_vvisit_counterDzisiaj203
mod_vvisit_counterW tym tygodniu3885
mod_vvisit_counterW tym miesiącu17047
mod_vvisit_counterWszystkich1580618