Zadanie dla przedszkola Email

„Słoneczka” biorą udział w projekcie „Zadanie dla przedszkola”. Projekt realizowany jest przez 18 przedszkoli na terenie całej Polski, w terminie od 01.10.2017r do 29.06.2018r. Ma na celu zwiększanie zainteresowania pedagogiką planu daltońskiego, nabywanie i podwyższanie umiejętności pracy w zespołach, jak również wzrost motywacji uczestników.

Pierwsze koty za płoty... Zadanie z Sieprawia - Segregowanie skarpetek - dzieci dostały losowo skarpety, musiały odnaleźć kolegę/koleżankę ze skarpetką z takim samym wzorem. W parze kolorowały skarpetki, tak aby każda para skarpet wyglądała identycznie (musiały się dogadaćSmile). Dodatkowo samodzielnie wycinały kształt skarpety oraz dorysowywały dodatkowe wzory na skarpetach. Gotową parę przyklejały na połowie kartki A4 kolorowego papieru.

Poprawiony: środa, 04 października 2017 17:56
 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj1205
mod_vvisit_counterW tym tygodniu9478
mod_vvisit_counterW tym miesiącu59952
mod_vvisit_counterWszystkich1845427

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 395 gości 

Tylko dla pracowników