Zadanie dla przedszkola Email

„Słoneczka” biorą udział w projekcie „Zadanie dla przedszkola”. Projekt realizowany jest przez 18 przedszkoli na terenie całej Polski, w terminie od 01.10.2017r do 29.06.2018r. Ma na celu zwiększanie zainteresowania pedagogiką planu daltońskiego, nabywanie i podwyższanie umiejętności pracy w zespołach, jak również wzrost motywacji uczestników.

Pierwsze koty za płoty... Zadanie z Sieprawia - Segregowanie skarpetek - dzieci dostały losowo skarpety, musiały odnaleźć kolegę/koleżankę ze skarpetką z takim samym wzorem. W parze kolorowały skarpetki, tak aby każda para skarpet wyglądała identycznie (musiały się dogadaćSmile). Dodatkowo samodzielnie wycinały kształt skarpety oraz dorysowywały dodatkowe wzory na skarpetach. Gotową parę przyklejały na połowie kartki A4 kolorowego papieru.

Poprawiony: środa, 04 października 2017 17:56

mod_vvisit_counterWszystkich1345585