Zabawy Skrzatów na świeżym powietrzu Email

Jesień to znakomita pora do zabawy na świeżym powietrzu z wykorzystaniem darów przyrody. Dzieci z grupy „Skrzaty” zebrane na jesiennym spacerze kasztany, szyszki, liście wykorzystały do ciekawych zabaw. Podczas zajęć opisywały wygląd, rozpoznawały dotykiem, następnie tworzyły ciekawe kompozycje z darów przyrody. Dzięki takiej zabawie dzieci utrwaliły sobie nazwy darów jakie daje nam jesień, zwróciły uwagę na dominującą  kolorystykę, utrwaliły  sobie również  nazwy drzew, a przede wszystkim dostrzegły otaczające nas piękno.

 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj1017
mod_vvisit_counterW tym tygodniu9290
mod_vvisit_counterW tym miesiącu59764
mod_vvisit_counterWszystkich1845239

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 262 gości 

Tylko dla pracowników