"Krasnoludki" odwiedzają cmentarz Email

W dniu 6.11.2017r.  dzieci z grupy "Krasnoludki" wybrały się na wycieczkę na pobliski cmentarz. Celem wycieczki było oddanie hołdu żołnierzom, którzy zginęli w walce o wyzwolenie naszej ojczyzny z okupacji hitlerowskiej oraz zapalenie zniczy na ich grobach.

Spacer alejkami cmentarza był dla przedszkolaków ogromnym przeżyciem, szły skupione i bardzo zaciekawione. Oglądały groby ustrojone kwiatami, wieńcami oraz zniczami.  Dzieci doskonale wiedziały, jak należy zachować się w takim miejscu.
W przedszkolu już od najmłodszych lat uczymy dzieci okazywania szacunku osobom, które od nas odeszły, a także pokazujemy, jak ważne jest zachowanie o nich pamięci.

BYŁA TO BARDZO WAŻNA LEKCJA WYCHOWANIA PATRIOTYCZNEGO, KTÓRĄ DZIECI ZAPAMIĘTAJĄ NA DŁUGO....

 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj1067
mod_vvisit_counterW tym tygodniu9340
mod_vvisit_counterW tym miesiącu59814
mod_vvisit_counterWszystkich1845289

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 292 gości 

Tylko dla pracowników