"Krasnoludki" odwiedzają cmentarz Email

W dniu 6.11.2017r.  dzieci z grupy "Krasnoludki" wybrały się na wycieczkę na pobliski cmentarz. Celem wycieczki było oddanie hołdu żołnierzom, którzy zginęli w walce o wyzwolenie naszej ojczyzny z okupacji hitlerowskiej oraz zapalenie zniczy na ich grobach.

Spacer alejkami cmentarza był dla przedszkolaków ogromnym przeżyciem, szły skupione i bardzo zaciekawione. Oglądały groby ustrojone kwiatami, wieńcami oraz zniczami.  Dzieci doskonale wiedziały, jak należy zachować się w takim miejscu.
W przedszkolu już od najmłodszych lat uczymy dzieci okazywania szacunku osobom, które od nas odeszły, a także pokazujemy, jak ważne jest zachowanie o nich pamięci.

BYŁA TO BARDZO WAŻNA LEKCJA WYCHOWANIA PATRIOTYCZNEGO, KTÓRĄ DZIECI ZAPAMIĘTAJĄ NA DŁUGO....

 

NASZE GRUPY

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 98 gości 
mod_vvisit_counterDzisiaj81
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1952
mod_vvisit_counterW tym miesiącu25062
mod_vvisit_counterWszystkich1335104