Motylki w bibliotece Email

"Witam cię kartek szelestem,
Tytułem na pierwszej stronie,
witam!
Bo po to przecież jestem,
Żebyś mnie ujął w dłonie
I czytał!(...)"

Nas do czytania nie trzeba namawiać, mamy w przedszkolu książek bez liku. Tym razem chcieliśmy poznać nowe skarby, które kryje Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna w Łęcznej. Zostaliśmy bardzo ciepło przywitani i zaproszeni do wspólnego czytania. Najmłodsze przedszkolaki miały okazję pierwszy raz zawitać w tym wspaniałym miejscu i poznać zasady korzystania z biblioteki. W zachwyt wprawiały książki o kosmosie i dzikich zwierzętach. Przedszkolaki dostały fantastyczne prezenty, które jeszcze bardziej uatrakcyjniły naszą wycieczkę. Na pewno jeszcze tam zawitamy.

 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj973
mod_vvisit_counterW tym tygodniu9246
mod_vvisit_counterW tym miesiącu59720
mod_vvisit_counterWszystkich1845195

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 226 gości 

Tylko dla pracowników