„Muchomorki” wspierają akcję „Odblaski dla dzieci z Ghany” Email

Dzieci z grupy „Muchomorki” wzruszone losem afrykańskich dzieci, z ochotą włączyły się do akcji zainicjowanej przez Radę Rodziców „Odblaski dla dzieci z Ghany”.

Umówiliśmy się, że dzieci przyniosą z domu niepotrzebne odblaski a także, jeśli się postarają mogą w przedszkolu od nauczyciela otrzymać odblask np. za koleżeńskie zachowanie, przestrzeganie wspólnie ustalonych zasad, itp. - który podarują potrzebującym afrykańskim kolegom. W czwartek odblaski dla dzieci z Ghany zdobyli i ofiarowali - Maja i Kamilek. Inne dzieci pewnie pójdą w ich ślady, bo też bardzo chcą pomóc. Zorganizowana akcja ma ogromną wartość wychowawczą.

Między innymi dzięki niej kształtujemy postawy prospołeczne, uwrażliwiamy dzieci na los innych i uczymy czerpania radości i zadowolenia z niesienia im pomocy a Rada Rodziców, nas wychowawców, wspiera w tych bardzo ważnych działaniach.

mod_vvisit_counterWszystkich1665615