Zabawy teatralne "Motylków" Email

Czas pobytu w przedszkolu daje wiele możliwości podjęcia działań twórczych, w wyniku, których dzieci rozwijają swoje zainteresowania i zdolności.

Jedną z nich jest edukacja teatralna, z którą dziecko spotyka się już w czasie własnych swobodnych zabaw. Dzieci podejmują w zabawie różne role, a wydarzenia rozgrywają się  na scenie. My w przedszkolu poznajemy teatr od kulis, jego zaplecze garderobiane i świat rekwizytów. Wielką frajdę sprawiają przebieranki, które ułatwiają wchodzenie w różnorodne role. Występ przed kolegami buduje dziecięcą samoocenę, dodaje pewności siebie i uczy właściwych zachowań.

Poprawiony: wtorek, 28 listopada 2017 20:13
 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj1104
mod_vvisit_counterW tym tygodniu9377
mod_vvisit_counterW tym miesiącu59851
mod_vvisit_counterWszystkich1845326

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 323 gości 

Tylko dla pracowników