Straż Miejska w grupie "Motylków" Email

"Motylki" to naprawdę grzeczna i ułożona grupa. Nic nie przeskrobały, a panie ze Straży miejskiej w Łęcznej przyjechały po prostu w odwiedziny.

Opowiedziały nam o swojej pracy, obowiązkach i ciekawych przygodach podczas wykonywania służby. Zaprezentowały swoje mundury: oficjalny i codzienny. Poznaliśmy historię powstania Straży miejskiej, obejrzeliśmy dokładnie sprzęt, jakiego na co dzień używają i nawet zakuliśmy panią w kajdanki. Dużą frajdą było oglądanie auta z włączonymi sygnałami dźwiękowymi i świetlnymi. Dzieci na pamiątkę dostały odblaski, aby być bezpiecznym na drodze. Serdecznie podziękowaliśmy za wspaniałe spotkanie.

 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj1003
mod_vvisit_counterW tym tygodniu9276
mod_vvisit_counterW tym miesiącu59750
mod_vvisit_counterWszystkich1845225

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 252 gości 

Tylko dla pracowników