„Muchomorki” w bibliotece
„Muchomorki” w bibliotece Email

Grupa „Muchomorków” w ramach współpracy z Miejsko-Gminną Biblioteką Publiczną w Łęcznej odwiedziła bibliotekę w celu obejrzenia pokonkursowej wystawy prac plastycznych związanych ze Światowym Dniem Pluszowego Misia, wykonanych przez dzieci z naszego przedszkola, również przez dzieci z grupy. Podziwiały umiejętności i talenty plastyczne małych wykonawców. Z naszej grupy nagrodzone zostały następujące dzieci:

I miejsce – Adaś K.
III miejsce – Patryk F.
wyróżnienie – Igusia M.

Serdecznie gratulujemy!

Dzieci miały też okazję samodzielnie wybrać i wypożyczyć książeczkę do domu a także utrwalić umiejętność zachowania w miejscach publicznych.

 

NASZE GRUPY

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 86 gości 
mod_vvisit_counterDzisiaj72
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2787
mod_vvisit_counterW tym miesiącu15949
mod_vvisit_counterWszystkich1579520