Wizyta Świętego Mikołaja w grupie „Jagódki” Email

6 grudnia to jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku. Już od rana przedszkolaki wyglądały i nasłuchiwały czy nie idzie Święty Mikołaj.

Gość z Dalekiej Północy nie zawiódł dzieci i tego dnia przybył z mnóstwem prezentów wywołując wiele radości i uśmiechu na twarzach przedszkolaków. Przed wręczeniem prezentów dzieci z grupy "Jagódki" zaprezentowały przed miłym gościem swoje umiejętności recytatorskie i obiecały poprawę zachowania. Spotkanie ze świętym Mikołajem zakończyło się wspólnymi zdjęciami i obietnicą przybycia za rok.

 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj1392
mod_vvisit_counterW tym tygodniu11736
mod_vvisit_counterW tym miesiącu33254
mod_vvisit_counterWszystkich1671977

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 94 gości 

Tylko dla pracowników