Dzień Babci i Dziadka w Skrzatach Email

23 stycznia odbyła się wspaniała uroczystość Dzień Babci i Dziadka.

Przedszkolaki z dużą odwagą i uśmiechem na twarzy recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły z kolorowym balonem. Dzieci przygotowały również upominki dla najbliższych: breloczek do kluczy i dyplom dla Babci i Dziadziusia. Wesoła zabawa, taniec z dziadkami i słodki poczęstunek to niezapomniane chwile pełne radości i wzajemnej miłości, która na długo pozostanie w sercach wnuków i dziadków.

Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadziusiom za wspólną zabawę, a rodzicom za słodki poczęstunek.

Poprawiony: czwartek, 25 stycznia 2018 19:49
 

NASZE GRUPY

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 87 gości 
mod_vvisit_counterDzisiaj52
mod_vvisit_counterW tym tygodniu4438
mod_vvisit_counterW tym miesiącu27313
mod_vvisit_counterWszystkich1462889