Warsztaty w „Jagódkach”
Warsztaty w „Jagódkach” Email

W dniu 18 stycznia w naszej grupie odbyły się warsztaty w których uczestniczyli nasi wychowankowie wraz ze swoimi rodzicami.

Podczas zajęć dzieci z pomocą swoich rodziców przygotowywały prezenty z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dnia Dziadka. Każdy starał się wykonać swoją pracę najlepiej jak potrafi. Zaangażowanie i wysiłek włożony w wykonanie prac zaowocowały powstaniem pięknych serc, a czas spędzony razem okazał się świetną zabawą. Dziękujemy rodzicom za obecność na warsztatach i ich zaangażowanie.

W dniu 18 stycznia w naszej grupie odbyły się warsztaty w których uczestniczyli nasi wychowankowie wraz ze swoimi rodzicami.

 

Podczas zajęć dzieci z pomocą swoich rodziców przygotowywały prezenty z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dnia Dziadka. Każdy starał się wykonać swoją pracę najlepiej jak potrafi. Zaangażowanie i wysiłek włożony w wykonanie prac zaowocowały powstaniem pięknych serc, a czas spędzony razem okazał się świetną zabawą. Dziękujemy rodzicom za obecność na warsztatach i ich zaangażowanie.

 

NASZE GRUPY

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 164 gości 
mod_vvisit_counterDzisiaj194
mod_vvisit_counterW tym tygodniu3876
mod_vvisit_counterW tym miesiącu17038
mod_vvisit_counterWszystkich1580609