Rodzic ekspert - elektryk Email

Dzieci, które znają działanie urządzeń elektrycznych mają większą świadomość niebezpieczeństw z nimi związanych, dlatego też należy je wprowadzać w tajniki prądu elektrycznego.

Przedszkolaki z grupy "Słoneczka" i "Muchomorki" uczestniczyły w zajęciach dotyczących tematyki związanej ze zjawiskiem prądu. W ramach spotkań "rodzic - ekspert" w naszej grupie gościliśmy tatę Ani i Mateusza, pana Grzegorza, który jest elektrykiem na kopalni. Dzieci poznały historię powstania prądu oraz zostały zapoznane z zasadami bezpiecznego korzystania z urządzeń elektrycznych. Spotkanie było bardzo ciekawe i wzbudziło wiele emocji. Przedszkolakom wiele radości sprawiło eksperymentowanie. W wieku przedszkolnym ujawnia się wiele zainteresowań i uzdolnień. Kto wie może pan Grzegorz wśród dzieci zaszczepił pasję do urządzeń technicznych?

Dziękujemy Tacie za dzielenie się wiedzą, doświadczeniem oraz poświęcenie nam cennego czasu.

 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj2087
mod_vvisit_counterW tym tygodniu13087
mod_vvisit_counterW tym miesiącu53413
mod_vvisit_counterWszystkich2006656

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 73 gości 

Tylko dla pracowników