Rodzic ekspert - elektryk Email

Dzieci, które znają działanie urządzeń elektrycznych mają większą świadomość niebezpieczeństw z nimi związanych, dlatego też należy je wprowadzać w tajniki prądu elektrycznego.

Przedszkolaki z grupy "Słoneczka" i "Muchomorki" uczestniczyły w zajęciach dotyczących tematyki związanej ze zjawiskiem prądu. W ramach spotkań "rodzic - ekspert" w naszej grupie gościliśmy tatę Ani i Mateusza, pana Grzegorza, który jest elektrykiem na kopalni. Dzieci poznały historię powstania prądu oraz zostały zapoznane z zasadami bezpiecznego korzystania z urządzeń elektrycznych. Spotkanie było bardzo ciekawe i wzbudziło wiele emocji. Przedszkolakom wiele radości sprawiło eksperymentowanie. W wieku przedszkolnym ujawnia się wiele zainteresowań i uzdolnień. Kto wie może pan Grzegorz wśród dzieci zaszczepił pasję do urządzeń technicznych?

Dziękujemy Tacie za dzielenie się wiedzą, doświadczeniem oraz poświęcenie nam cennego czasu.

 

NASZE GRUPY

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 
mod_vvisit_counterDzisiaj871
mod_vvisit_counterW tym tygodniu9246
mod_vvisit_counterW tym miesiącu30683
mod_vvisit_counterWszystkich1380183