Rodzic ekspert - elektryk Email

Dzieci, które znają działanie urządzeń elektrycznych mają większą świadomość niebezpieczeństw z nimi związanych, dlatego też należy je wprowadzać w tajniki prądu elektrycznego.

Przedszkolaki z grupy "Słoneczka" i "Muchomorki" uczestniczyły w zajęciach dotyczących tematyki związanej ze zjawiskiem prądu. W ramach spotkań "rodzic - ekspert" w naszej grupie gościliśmy tatę Ani i Mateusza, pana Grzegorza, który jest elektrykiem na kopalni. Dzieci poznały historię powstania prądu oraz zostały zapoznane z zasadami bezpiecznego korzystania z urządzeń elektrycznych. Spotkanie było bardzo ciekawe i wzbudziło wiele emocji. Przedszkolakom wiele radości sprawiło eksperymentowanie. W wieku przedszkolnym ujawnia się wiele zainteresowań i uzdolnień. Kto wie może pan Grzegorz wśród dzieci zaszczepił pasję do urządzeń technicznych?

Dziękujemy Tacie za dzielenie się wiedzą, doświadczeniem oraz poświęcenie nam cennego czasu.

 

NASZE GRUPY

Przydatne linki

Przedszkole korzysta ze środków WFOŚiGW

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 95 gości 
mod_vvisit_counterDzisiaj884
mod_vvisit_counterW tym tygodniu11459
mod_vvisit_counterW tym miesiącu33858
mod_vvisit_counterWszystkich1630591