Dzień Strażaka Email

4 maja w całej Polsce strażacy obchodzą swoje święto, zarówno w straży zawodowej jak i ochotniczej. W naszym przedszkolu grupa 4-latków "Jagódki" zaprosiła pracowników Powiatowej Komendy Straży Pożarnej w Łęcznej na uroczystość "Dzień Strażaka".

Przedszkolaki zaprezentowały gościom krótką część artystyczną składającą się z wierszy i piosenek. Były również zagadki na które odpowiadały bezbłędnie dzieci z pozostałych grup przedszkolnych. Po części oficjalnej panowie strażacy pokazali na fantomie zasady udzielania pierwszej pomocy medycznej. Następnie na placu przedszkolnym był pokaz sprzętu ratowniczego używanego w akcjach przez straż. Przedszkolaki podziękowały za przybycie wykonanymi upominkami i podziękowaniem.

Serdecznie dziękujemy pracownikom Powiatowej Komendy Straży Pożarnej za przybycie, poświęcony czas i dzielenie się wiedzą. W dniu ich święta życzymy wszystkim strażakom samych sukcesów.

 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj2065
mod_vvisit_counterW tym tygodniu13065
mod_vvisit_counterW tym miesiącu53391
mod_vvisit_counterWszystkich2006634

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 111 gości 

Tylko dla pracowników