Rodzic Ekspert - geolog - Pani Dorota Email


Dnia 11.05.2018 r. grupa ,,Krasnoludków" gościła mamę Zuzi- p. Dorotę, która jest geologiem. Pani Dorota w bardzo ciekawy sposób opowiedziała o swojej pracy. Przedszkolaki poznały tajniki nauki o Ziemi oraz jej prawdziwych skarbach, które możemy wydobyć z jej wnętrza.

Nauczyły się rozróżniać wybrane minerały i skały, które można napotkać podczas spacerów w najbliższym otoczeniu i wykorzystywanych w życiu codziennym (np. węgiel, sól). Przybliżyła oraz zaprezentowała dzieciom ciekawostki na temat wybranych gatunków dinozaurów. Bardzo dużo radości sprawiało przedszkolakom eksperymentowanie. Spotkanie było ciekawym wydarzeniem dla najmłodszych, którzy poszerzyli swoją wiedzę z zakresu geologii.

DZIĘKUJEMY PANI DOROCIE ZA POŚWIĘCONY CZAS I PODZIELENIE SIĘ SWOJĄ WIEDZĄ
ORAZ ZACHĘCAMY INNYCH RODZICÓW DO PODOBNYCH ODWIEDZIN W NASZEJ GRUPIE

Poprawiony: czwartek, 17 maja 2018 16:32
 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj2128
mod_vvisit_counterW tym tygodniu13128
mod_vvisit_counterW tym miesiącu53454
mod_vvisit_counterWszystkich2006697

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 87 gości 

Tylko dla pracowników