Rodzic Ekspert - geolog - Pani Dorota Email


Dnia 11.05.2018 r. grupa ,,Krasnoludków" gościła mamę Zuzi- p. Dorotę, która jest geologiem. Pani Dorota w bardzo ciekawy sposób opowiedziała o swojej pracy. Przedszkolaki poznały tajniki nauki o Ziemi oraz jej prawdziwych skarbach, które możemy wydobyć z jej wnętrza.

Nauczyły się rozróżniać wybrane minerały i skały, które można napotkać podczas spacerów w najbliższym otoczeniu i wykorzystywanych w życiu codziennym (np. węgiel, sól). Przybliżyła oraz zaprezentowała dzieciom ciekawostki na temat wybranych gatunków dinozaurów. Bardzo dużo radości sprawiało przedszkolakom eksperymentowanie. Spotkanie było ciekawym wydarzeniem dla najmłodszych, którzy poszerzyli swoją wiedzę z zakresu geologii.

DZIĘKUJEMY PANI DOROCIE ZA POŚWIĘCONY CZAS I PODZIELENIE SIĘ SWOJĄ WIEDZĄ
ORAZ ZACHĘCAMY INNYCH RODZICÓW DO PODOBNYCH ODWIEDZIN W NASZEJ GRUPIE

Poprawiony: czwartek, 17 maja 2018 16:32
 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj200
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1970
mod_vvisit_counterW tym miesiącu19226
mod_vvisit_counterWszystkich1754229

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 156 gości 

Tylko dla pracowników