"Krasnoludki" na zajęciach edukacyjnych "Spotkanie z Elmerem" Email

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek,  dnia 15 maja  grupy ,,Krasnoludków" wybrała się na wycieczkę do Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej im. Z. Herberta w Łęcznej. Celem wizyty były zajęcia edukacyjne ,,Spotkanie z Elmerem."

Pani Basia przeczytała dzieciom książeczkę pt. ,,Elmer." Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem słuchały opowieści o przygodach słonia Elmera ilustrowanych barwnymi obrazkami.  Następnie przystąpiły do wykonywania pracy plastycznej - kolorowania słonia, który będzie ozdobą półeczek dzieci. Na zakończenie spotkania dzieci zostały obdarowane słodką niespodzianką- lizakiem. ,,Krasnoludki" pełne wrażeń z kolorowymi słoniami wracały do przedszkola z radością i uśmiechem na twarzy.

BARDZO DZIĘKUJEMY PANI BASI ZA ZAPROSZENIE I CIEKAWE ZAJĘCIA EDUKACYJNE.

 

NASZE GRUPY

Przydatne linki

Przedszkole korzysta ze środków WFOŚiGW

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 95 gości 
mod_vvisit_counterDzisiaj853
mod_vvisit_counterW tym tygodniu11428
mod_vvisit_counterW tym miesiącu33827
mod_vvisit_counterWszystkich1630560