Warsztaty dla rodziców Email

W dniu 17 maja w grupie „Muchomorki” odbyły się „Wiosenne Warsztaty” na które przybyli rodzice ze swoimi dziećmi.

Z przygotowanych wcześniej materiałów przybyli goście wykonali kwiaty i świeczniki. W prace zaangażowani byli zarówno starsi jak i młodsi uczestnicy spotkania. Wszyscy wykazali się kreatywnością i ogromnym zaangażowaniem starając się wykonać swoją pracę jak najlepiej. Celem warsztatów oprócz wspólnej zabawy było zaangażowanie rodziców w życie przedszkola. Bardzo dziękujemy przybyłym rodzicom za zaangażowanie i poświęcony czas. Zapraszamy do galerii aby zobaczyć efekty wspólnej pracy.

Poprawiony: piątek, 18 maja 2018 20:52
 

NASZE GRUPY

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości 
mod_vvisit_counterDzisiaj80
mod_vvisit_counterW tym tygodniu6934
mod_vvisit_counterW tym miesiącu31742
mod_vvisit_counterWszystkich1505010