Ogród warzywny Krasnoludków Email

Dzieci z grupy Krasnoludki wraz ze swoimi paniami założyły w szklarni ogródek warzywny. Wszyscy bardzo chętnie przyłączali się do pracy. Najpierw przygotowaliśmy teren przekopując go, później przystąpiliśmy do milszej części zadania jakim było sadzenie. W naszej szklarni będzie rosła: papryka, pomidor, cebula, sałata oraz seler. Zakończeniem pracy było podlanie wszystkich zasadzonych warzyw. Krasnoludki wzbogaciły również przedszkolny ogródek o dwa piękne kwiatuszki.

Teraz czekamy aż warzywa powschodzą i urosną. Dzieci zobowiązały się do dbania o ogródek oraz posadzone kwiatuszki.

Poprawiony: sobota, 26 maja 2018 20:24
 

NASZE GRUPY

Przydatne linki

Przedszkole korzysta ze środków WFOŚiGW

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 84 gości 
mod_vvisit_counterDzisiaj841
mod_vvisit_counterW tym tygodniu11416
mod_vvisit_counterW tym miesiącu33815
mod_vvisit_counterWszystkich1630548