PROGRAM EDUKACJI ANTYNIKOTYNOWEJ "CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS" Email

Przedszkolny Program Edukacji Antynikotynowej pt. „Czyste powietrze wokół nas” adresowany jest do dzieci pięcio- i sześcioletnich oraz ich rodziców.

Celem programu jest wzrost kompetencji rodziców w zakresie ochrony dzieci przed ekspozycją na dym tytoniowy oraz zwiększenie umiejętności dzieci w zakresie radzenia sobie w sytuacjach, gdy przebywają w zadymionych pomieszczeniach lub gdy dorośli palą przy nich tytoń.

Program jest pierwszym etapem edukacji prozdrowotnej dzieci w zakresie nabywania wiedzy na temat szkodliwości palenia. Zajęcia edukacyjne dla dzieci oraz rodziców prowadzą wychowawcy grup przedszkolnych wykorzystując materiały edukacyjne przygotowane przez Państwową Inspekcję Sanitarną.

Logo programu to zielony „Dinuś”, który przeprowadza dzieci przez kolejne etapy programu.


Koordynatorem programu jest p. Urszula Pytka.

Poprawiony: niedziela, 23 września 2018 19:58
 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj816
mod_vvisit_counterW tym tygodniu11169
mod_vvisit_counterW tym miesiącu31757
mod_vvisit_counterWszystkich1719333

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 102 gości 

Tylko dla pracowników