Dzień Przedszkolaka w barwach biało-czerwonych Email

W dniu 20 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W tym dniu nasze przedszkole nie zapomniało także o rocznicy 100 lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, dlatego święto obchodzone było w barwach narodowych.

Dzieci i pracownicy naszego przedszkola ubrani w stroje biało-czerwone z kolorowymi balonami i odznakami Super Przedszkolaka udali się na plac przy urzędzie Miejskim w Łęcznej, gdzie odśpiewali hymn przedszkola.

Po powrocie dzieci świętowały w grupach, było malowanie twarzy, słodki poczęstunek, a w grupie Jagódki zorganizowany został pokaz mody patriotycznej.

Po obiedzie starsze grupy wyszły na plac przedszkolny gdzie odbyły się zawody sportowe. W tym dniu na twarzach dzieci nie zabrakło uśmiechu i radości.

 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 127 gości 

Tylko dla pracowników