Dzień Chłopaka z piłkarzami Górnika Email

Nasza grupa z okazji Dnia Chłopaka wybrała się na wycieczkę na stadion GKS Górnik Łęczna.

Zwiedzanie obiektu stadionu zorganizowała trójka grupowa. Byliśmy na trybunach, w sali konferencji prasowych, a także w szatniach, z których piłkarze wychodzą na boisko. Następnie odwiedziliśmy gabinet fizjoterapeutyczny, gdzie odbywał się masaż kontuzjowanego piłkarza. Widzieliśmy również gabinet odnowy biologicznej, salę posiedzeń zarządu klubu, a także gabinet Prezesa klubu,- niektóre dzieci zasiadły w fotelu Pana Prezesa. Na zakończenie wycieczki wyszliśmy na płytę boiska, gdzie wspólnie z grupą 5-latków z Przedszkola Publicznego Nr 4 mieliśmy możliwość pograć piłką. Na pożegnanie dzieci wręczyły podziękowania i upominki.

Poprawiony: sobota, 13 października 2018 07:46
 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj2372
mod_vvisit_counterW tym tygodniu13239
mod_vvisit_counterW tym miesiącu55464
mod_vvisit_counterWszystkich2346664

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 163 gości 

Tylko dla pracowników