Wizyta "Słoneczek" i "Krasnali" na Komendzie Policji Email

Dwie grupy z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej. W trakcie odwiedzin przedszkolaki miały okazję porozmawiać z funkcjonariuszami oraz zobaczyć jak wygląda ich miejsce pracy.

Dzieci zwiedziły budynek komendy, zobaczyły jak wygląda prawdziwa strzelnica oraz miejsce pracy dyżurnych policjantów. W trakcie wizyty przedszkolaki poznały sprzęt jakim dysponuje policja, miały także okazję od środka zobaczyć radiowóz policyjny. Dużą atrakcją dla zwiedzających okazała się możliwość wykonania daktyloskopii, po wykonaniu której można było zabrać na pamiątkę odcisk swojego palca. Na koniec spotkania dzieci zostały zapoznane z psem policyjnym, który pod kierownictwem opiekuna zaprezentował swoje umiejętności i wysoki stopień wyszkolenia.

Wizyta gości zakończyła się wspólnymi fotografiami.

W imieniu dzieci i nauczycielek bardzo dziękujemy Pani i Panom Policjantom za miłe przyjęcie i zapoznanie dzieci z ich pracą.

 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 123 gości 

Tylko dla pracowników