Pasowanie na Przedszkolaka Email

W dniu 25 października w naszym przedszkolu miało miejsce niezwykłe wydarzenie - PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej. Następnie za sprawą pani dyrektor i jej ,,magicznego ołówka" nasze kochane trzy i czterolatki stały się pełnoprawnymi członkami naszej przedszkolnej społeczności. Otrzymały nazwy ,,Skrzaty" oraz ,,Jagódki". Jednogłośnie przyrzekały:

  • CO DZIEŃ RANO BUZIE MIEĆ ZAWSZE ROZEŚMIANĄ
  • NIE PŁAKAĆ, NIE SZLOCHAĆ I PANIE MOCNO KOCHAĆ
  • ZABAWKI SZANOWAĆ I DOOKOŁA WSZYSTKO PORZĄDKOWAĆ
  • GRZECZNIE BAWIĆ SIĘ I FIKAĆ
  • W MIG ZAJADAĆ Z TALERZYKA
  • ZOSTAĆ ZUCHAMI I PRAWDZIWYMI PRZEDSZKOLAKAMI?

Po zakończeniu części oficjalnej dzieci pozowały do pamiątkowego zdjęcia. Uwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców. Był to niezapomniany dzień pełen emocji i miłych wrażeń, zarówno dla dzieci, jak i rodziców oraz nauczycieli.

WSZYSTKIM PRZEDSZKOLAKOM  ŻYCZYMY SAMYCH POGODNYCH DNI, RADOŚCI ORAZ UŚMIECHÓW NA BUZI.
RODZICOM GRATULUJEMY WSPANIAŁYCH POCIECH !!!

Poprawiony: sobota, 10 listopada 2018 21:17
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 147 gości 

Tylko dla pracowników