„Śmiało rozmawiajmy dla dobra dzieci” Email

W ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Śmiało rozmawiajmy dla dobra dzieci” w grupie Słoneczka odbyły się zajęcia, których celem było zbudowanie zaufania do lekarzy i osób dorosłych.

Na zajęciach przedszkolaki miały okazję wysłuchać opowiadania, dzięki któremu zapoznały się z jedną z chorób wieku dziecięcego jaką jest wszawica. Nasze przedszkolaki wiedzą już, że należy śmiało mówić o swoich dolegliwościach i nie należy obawiać się reakcji otoczenia czy wizyty u lekarza, bo wczesne rozpoznanie choroby jest niezwykle ważne do szybkiego jej wyleczenia.

 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj2336
mod_vvisit_counterW tym tygodniu13203
mod_vvisit_counterW tym miesiącu55428
mod_vvisit_counterWszystkich2346628

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 143 gości 

Tylko dla pracowników