Festyn integracyjny „W inności piękno” Email

Nasze przedszkole wzięło udział w festynie integracyjnym zorganizowanym przez Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy w Łęcznej z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. W tym roku festyn odbył się pod nazwą „W inności piękno”.

Festyn rozpoczął się błękitnym przemarszem spod naszego przedszkola na plac przy fontannach, gdzie wśród występujących artystów znaleźli się nasi wychowankowie. Podczas uroczystości zaprezentowały się nasze dwie najstarsze grupy: grupa „Krasnoludki” zatańczyła Krakowiaka, grupa „Słoneczka” zaśpiewała piosenkę o tematyce autyzmu oraz zaprezentowała taniec w wykonaniu Oliwii, Nikoli i Mai. Podczas festynu można było skorzystać z różnych atrakcji, wśród których nasze przedszkole przygotowało loterię fantową oraz kolorowe balony. Nasze stoisko odwiedzane było zarówno przez małych jak i tych starszych uczestników festynu. Małym artystom gratulujemy udanych występów, a rodzicom dziękujmy za liczne przybycie.

Poprawiony: poniedziałek, 08 kwietnia 2019 20:29
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 132 gości 

Tylko dla pracowników