„Muchomorki” w Grocie solnej Email

Z okazji Dnia Dziecka grupa „Muchomorki” wybrała się do Groty solnej w Łęcznej. Grota solna ma taki mikroklimat jak ten, który jest nad morzem. Podobnie też działa na nasz organizm. Czyste powietrze, zjonizowane dzięki soli, odpręża i wspomaga leczenie wielu chorób - astmy, nieżytów górnych dróg oddechowych, zapalenia zatok, niedoczynności tarczycy, łuszczycy, nerwicy. Pobyt tam sprawił przedszkolakom wiele radości, pomógł im się zrelaksować i spędzić mile czas z rówieśnikami. Mamy też nadzieję, że wpłynie korzystnie na zdrowie naszych wychowanków.

 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj55
mod_vvisit_counterW tym tygodniu13320
mod_vvisit_counterW tym miesiącu55545
mod_vvisit_counterWszystkich2346745

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 202 gości 

Tylko dla pracowników