"Słoneczka" z wizytą w Urzędzie Miasta Email

Dzieci z grupy Słoneczka dzięki uprzejmości Pana Burmistrza Leszka Włodarskiego mogły zobaczyć jak wygląda i czym zajmuje się Urząd Miasta.

Podczas wizyty włodarz miasta opowiedział dzieciom o swojej pracy. Dzieci po wizycie w gabinecie Pana Burmistrza zostały oprowadzone po referatach, gdzie poznały zadania, za które odpowiedzialni są poszczególni pracownicy. Jedną z atrakcji podczas wizyty była możliwość zrobienia sobie zdjęcia na fotelu Burmistrza. Na koniec wizyty dzieci otrzymały od urzędników słodkości oraz odblaski.

Wizyta ta była ważną lekcją dla przedszkolaków, która na długo pozostanie w ich pamięci.

 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj2384
mod_vvisit_counterW tym tygodniu13251
mod_vvisit_counterW tym miesiącu55476
mod_vvisit_counterWszystkich2346676

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 166 gości 

Tylko dla pracowników