Zakończenie konkursu literackiego „Przygody Zippiego” Email

W dniu 6 czerwca nastąpiło wręczenie nagród za udział w konkursie literackim „Przygody Zippiego", zrealizowanego w ramach projektu profilaktycznego "Alkohol - świat zatopionych marzeń".

Konkurs literacki objął dwie grupy przedszkolne, w których prowadzone były zajęcia w ramach innowacji pedagogicznej „Edukacja społeczna przedszkolaków metodami programu Przyjaciele Zippiego”.

Zadaniem dzieci i ich rodziców było opisać przygody znanego im bohatera zajęć. Celem konkursu było zacieśnienie więzi rodzinnych, poprzez pokazanie rodzicom jak w miły i twórczy sposób można spędzić wolny czas z dzieckiem.

Spośród zgłoszonych prac wyłoniono dwie główne nagrody i wyróżnienia. Sponsorem nagród był Urząd Miasta w Łęcznej. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Poprawiony: poniedziałek, 10 czerwca 2019 19:14

mod_vvisit_counterWszystkich2346602