Dzień Dziecka z Fabryką Fantazji Email

Dzień dziecka to wyjątkowy dzień dla każdego malucha. Także w naszym przedszkolu nie zapomnieliśmy o naszych wychowankach, ponieważ przygotowana została dla nich wyjątkowa atrakcja.

Przedszkole na jeden dzień stało się fabryką baniek, wszyscy mieliśmy okazję oglądać bańki w różnej postaci. Było wesoło i magicznie. Każdy z przedszkolaków miał okazję skorzystać z usług bańkowego fryzjera oraz mógł z pomocą animatorek zamknąć się w wielkiej mydlanej bańce. Nie zabrakło również słodkości. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie tych wspaniałych atrakcji dla dzieci.

 
mod_vvisit_counterDzisiaj2024
mod_vvisit_counterW tym tygodniu21298
mod_vvisit_counterW tym miesiącu50094
mod_vvisit_counterWszystkich2603422

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 119 gości 

Tylko dla pracowników