Warsztaty rodzinne w grupie „Słoneczka” Email

Grupa Słoneczka mogła uczestniczyć w warsztatach plastyczno-technicznych, które odbyły się w Domu Tradycji Ludowej.

Dzieci wraz ze swoimi rodzicami podczas warsztatów miały okazję wykonać patyczaka, bohatera zajęć prowadzonych w ramach innowacji pedagogicznej „Edukacja społeczna przedszkolaków metodami programu Przyjaciele Zippiego”. Celem warsztatów było kształtowanie i budowanie silnego środowiska wychowawczego dom – przedszkole, umocnienie więzi rodzinnych oraz stworzenie dzieciom poczucia bezpieczeństwa i bliskości poprzez wspólne spędzenie czasu wolnego z rodzicami.

Warsztaty zrealizowane zostały w ramach projektu profilaktycznego „Alkohol - świat zatopionych marzeń” i sfinansowane z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 168 gości 

Tylko dla pracowników