DZIEŃ MAMY I TATY w grupie Krasnoludki Email

Jak co roku, grupa Krasnoludki świętowała Dzień Mamy i Taty.  Wszystkie dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet.

Po wspaniałych występach w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne dzieci wręczyły swoim rodzicom zrobione na warsztatach w DOMU TRADYCJI LUDOWEJ – „poduszki kotki” i zaprosiły na słodki poczęstunek.

 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj323
mod_vvisit_counterW tym tygodniu8806
mod_vvisit_counterW tym miesiącu61894
mod_vvisit_counterWszystkich2453825

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 204 gości 

Tylko dla pracowników