Znane i lubiane osoby czytają nam bajki. Email

Dnia 22.11.2013r. grupę „ Skrzaty”, tj. 3,-4- latki odwiedziła p. Basia    z Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Łęcznej. Dobrze znana dzieciom pani bibliotekarka przeczytała  bajkę o kaczuszkach. Dzieci      z uwagą i zainteresowaniem słuchały, a potem rozmawiały nt. wysłuchanej bajki.

Zapraszamy i zachęcamy serdecznie wszystkich rodziców, a także babcie, dziadków, starsze rodzeństwo do włączenia się w akcję Cała Polska Czyta Dzieciom i do głośnego czytania dzieciom w naszej grupie. Przedszkolaki czekają z niecierpliwością na spotkanie z rodzicami i marzą o tym, aby w drzwiach pojawiła się właśnie ich mama lub tata z ciekawą bajką, baśnią, wierszem lub opowiadaniem. Mamy nadzieję, że wspólnie zaszczepimy w dzieciach nawyk czytania książek, a w przyszłości stanie się to pasją naszych wychowanków. 

 

Poprawiony: poniedziałek, 30 grudnia 2013 12:34
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 142 gości 

Tylko dla pracowników