Projektujemy ozdoby świąteczne – warsztaty plastyczne z udziałem rodziców w Nowogrodzie Email

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia jest radosnym okresem w życiu każdego człowieka, zarówno dziecka, jak i osoby dorosłej. Nasze spotkanie zostało zorganizowane po to, aby czas ten był jeszcze przyjemniejszy. Wraz z rodzicami naszych wychowanków zorganizowano warsztaty plastyczne, gdzie wykonaliśmy stroiki i ozdoby świąteczne. Zorganizowanie takich zajęć pozwoliło rodzicom poznać różnorodne techniki plastyczne, odkryć skrywane talenty, a także nam nauczycielom poszerzyć własny warsztat pracy o nowe doświadczenia i pomysły. Powstałe prace przestrzenne zostały przeznaczone na "Kiermasz świąteczny" zorganizowany w naszym przedszkolu. Dzięki cudownym rodzicom naszych wychowanków jesteśmy już w entuzjastycznym nastroju bożonarodzeniowym.

 

Poprawiony: sobota, 21 grudnia 2013 09:38
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 121 gości 

Tylko dla pracowników