Jubileusz 20-lecia oddziału dziecięcego w MGBP w Łęcznej Email

10 grudnia 2013 r. o godz. 11.00 odbyła się uroczystość z okazji 20-lecia działalności Oddziału dla Dzieci w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Łęcznej. W spotkaniu uczestniczyły 6-latki z naszego przedszkola. Dzieci miały okazję obejrzeć spektakl teatralny "Magiczna Księga" w wykonaniu aktorów Teatru "Maska" z Krakowa. Dzieciom przedstawienie bardzo się podobało,  żywo reagowały na grę aktorów. Podczas uroczystości wręczone zostały nagrody i wyróżnienia laureatom konkursu plastycznego pn. "Biblioteka widziana oczami dziecka", który został zorganizowany dla dzieci z okazji jubileuszu Oddziału. Na zakończenie uroczystości goście zostali zaproszeni na jubileuszowy tort.

Poprawiony: poniedziałek, 30 grudnia 2013 12:35
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 113 gości 

Tylko dla pracowników