Razem ćwiczymy buzię na wesoło cz.3 i cz.4. Email

 

W dniach 09. i 16.12.2013r. odbyły się ,w gr. 4- latków, kolejne zajęcia logopedyczne z cyklu „Razem ćwiczmy buzię na wesoło”. Zajęcia prowadziła pani Małgorzata – logopeda z Poradni Pedagogiczno Psychologicznej w Łęcznej w ramach wzajemnej współpracy. „Jagódki” podczas zajęć były bardzo aktywne . Zabawy miały na celu usprawnianie aparatu artykulacyjnego oraz stymulowania rozwoju mowy dziecka. Przygotowane przez Panią Małgorzatę pomoce zaciekawiły dzieci i uatrakcyjniły ćwiczenia buzi i języka. Maluchy miło spędziły czas w przedszkolu i nauczyły się nowych umiejętności. Podczas ostatniego spotkania dzieci zostały przebadane pod względem poprawności wymowy. Sześcioro z nich objęte zostało pomocą logopedyczną poprzez pracę indywidualną prowadzoną przez nauczycielkę oraz logopedę przedszkolnego w ramach pobytu dziecka w przedszkolu.


 

Poprawiony: niedziela, 19 stycznia 2014 09:11
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 152 gości 

Tylko dla pracowników