Bal Karnawałowy Email

 

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. Dzień balu karnawałowego, to niezwykły dzień często wyczekiwany przez dzieci wiele tygodni. W naszym przedszkolu taki bal odbył się 17 stycznia. Tego dnia przedszkolaki bawiły się w pięknie udekorowanej sali balowej. Dzieci  wystąpiły w różnorodnych przebraniach, pojawiły się postacie z bajek t.j. czarownice, wróżki, piękne królewny, delikatne motylki, piraci, spidermeni, kowboje, klaun, policjant  oraz przeróżne zwierzęta. Powodzeniem cieszyły się pląsy w mniejszych i większych grupkach, a także zabawy taneczne takie jak; ,,pociąg’’ czy ,,kaczuszki’’. Zabawa była naprawdę udana, sądząc po minach i zmęczeniu dzieci. Po balu przedszkolaki do swoich sal wracały uśmiechnięte  i pełne niesamowitych wspomnień. Szkoda, że następny taki bal dopiero za rok…

WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW „ SKRZATÓW” I „KRASNOLUDKÓW” ZA POMOC W DEKOROWANIU SALI NA BALOWEJ.


 

Poprawiony: niedziela, 19 stycznia 2014 09:12
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 147 gości 

Tylko dla pracowników