Babcie i Dziadkowie czytają w grupie "Jagódek" Email

 

W dniu 16.01.2014r. grupa „Jagódki” gościła Babcie i Dziadka. Dzieci w wielkim napięciu oczekiwały swoich dziadków. Przybyły do nas Babcie : Anielki, Amelki, Oliwierka, Magdalenki, Oliwki, Filipka oraz Babcia i Dziadziuś Przemka. Wspólnie bawiliśmy się w zabawy przedszkolne, a następnie słuchaliśmy czytanych przez gości bajek w ramach Akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Dzieci podziękowały piękną piosenką, wierszem, życzeniami oraz wręczyły pamiątki spotkania - zakładki do książek.

Na Dzień Babci i Dzień Dziadka

chcemy Wam złożyć serdeczne życzenia,

byście lat setnych dożyli,

nie wiedząc, co to zmartwienia.

Życzą wnuczki i wnukowie z grupy „Jagódki”.


 

Poprawiony: środa, 22 stycznia 2014 17:14
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 134 gości 

Tylko dla pracowników