Wolotariusze z Indonezji i Brazylii prowadzą tygodniowe warsztaty językowe w naszym przedszkolu Email

 

Nasze przedszkole bierze udział w projekcie International Kindergarten – Organizacja AIESEC Lublin. Ideą projektu jest wzbudzenie u dzieci zainteresowania obcą kulturą, szerzenie tolerancji i zachęcanie do nauki języka angielskiego już od najmłodszych lat.

W dniach 24-28 lutego studenci z Indonezji - Abi i Brazylii - Manoel prowadzą w Przedszkolu Publicznym nr 1 zajęcia w języku angielskim. Dzieci poprzez gry i zabawy mają okazję zdobyć wiedzę dotyczącą państwa i kultury wolontariuszy. Dodatkowym atutem jest przełamanie barier językowych, dzieci uczą studentów polskich słówek, piosenek i tańców. Same również nauczyły się piosenki w języku Portugalskim i poznały brazylijską zabawę. Dzieci bardzo polubiły Abiego i Manoela, chętnie się z nimi bawią.

AIESEC to międzynarodowa organizacja studencka licząca ponad 86 tys. członków i działająca w ponad 124 krajach, na około 2400 uniwersytetach. AIESEC umożliwia młodym ludziom odkrywanie własnego potencjału, poprzez udział w wolontariacie, praktykach zagranicznych i projektach, tworzących globalne środowisko edukacyjne.


Poprawiony: piątek, 28 lutego 2014 08:54
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 140 gości 

Tylko dla pracowników