"Dziwna choroba" - przedstawienie. Email

 

 

19 lutego w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie pt. „Dziwna choroba” w wykonaniu grupy parateatralnej „Nauczyciele Dzieciom”. Tytułową „dziwna chorobą” okazała się mania oglądania telewizji i grania na grach komputerowych. Uzależnienie od komputera i telewizji może dotyczyć także dzieci. Dlatego trzeba być czujnym na wszelkie sygnały, które mogą świadczyć o tym, że granica bezpiecznego grania i oglądania mogła już zostać przekroczona. Nasi nauczyciele w zabawny sposób pokazali jakie mogą być efekty nadmiernego spędzania czasu przed tv oraz podsunęli gotowe pomysły na aktywne spędzenie czasu dla całej rodziny. Dzieci nagrodziły aktorów gromkimi brawami!


 

 

 

Poprawiony: piątek, 28 lutego 2014 08:53
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 101 gości 

Tylko dla pracowników