SKRZATY i JAGÓDKI na stadionie GKS Górnik Łęczna Email

 

Nasze przedszkole przyłączyło się do Ogólnopolskiej Akcji „ Ćwiczyć każdy może”, dlatego 24 lutego 2014 r. grupy SKRZATÓW i JAGÓDEK udały się na stadion GKS Górnik Łęczna. Przywitali nas tam zawodnicy I drużyny: bramkarz Sergiusz Prusak oraz pomocnik Bartłomiej Niedziela. Dzieci zwiedziły cały stadion piłkarski oraz wszystkie pomieszczenia klubu, z których na co dzień korzystają zawodnicy lidera rozgrywek I ligi. Maluchy były bardzo zadowolone i zainteresowane, z ochotą wszystko oglądały, dotykały i próbowały swoich sił z wykorzystaniem różnego sprzętu sportowego, m. in. dysku stabilizacyjnego czy sprzętu na siłowni. Bardzo dużo radości sprawił dzieciom pobyt na hali sportowej, gdzie mogły pokopać piłkę, strzelać rzuty karne zawodowemu bramkarzowi i rzucać piłkę do kosza. Zarówno chłopcom jak i dziewczynkom bardzo spodobało się granie w piłkę nożną. Na zakończenie przedszkolaki otrzymały plakaty drużyny, w zamian w ramach podziękowania dzieci przekazały na ręce trenera drużyny własnoręcznie wykonany album w kształcie piłki. Bardzo dziękujemy  za poświęcony nam czas oraz zachęcenie dzieci do ruchu i aktywnego spędzania czasu. Dziękujemy również tacie Kacperka  p. Marcinowi Lipińskiemu za zorganizowanie spotkania z piłkarzami.

 

Poprawiony: piątek, 07 marca 2014 17:42
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 100 gości 

Tylko dla pracowników