Zakończenie Projektu International Kindergarten Email

Projekt International Kindergarten trwał od 24 do 28 lutego. Przez cały tydzień studenci których gościliśmy opowiadali przedszkolakom o swoich krajach, uczyli ich języka angielskiego, symboli, piosenek itd. W warsztatach wzięły udział dzieci ze wszystkich grup wiekowych. Razem z Abi i Manoelem dzieci bawiły się, słuchały bajek i smażyły pączki. Nawiązały się również nowe międzynarodowe przyjaźnie. Na zakończenie goście otrzymali od nas upominki. Abiego i Manoela wszyscy pożegnaliśmy tańcem.

Dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie przy organizacji projektu. Dziękujemy Pani Esterze- nauczycielowi języka angielskiego za tłumaczenie, oraz Panu Krzysiowi za poświęcony czas oraz zapewnienie noclegu naszym nowym przyjaciołom.

Poprawiony: poniedziałek, 10 marca 2014 19:11