Ćwiczenia gimnastyczne w Gimnazjum nr 1 w Łęcznej Email

Nasze przedszkole przystąpiło do Ogólnopolskiej Akcji "Przedszkole w Ruchu" ogłoszonej przez MEN. Głównym celem akcji jest promowanie aktywności fizycznej już od najmłodszych lat. Z przyjemnością i zapałem przystąpiliśmy do realizacji wyżej wymienionego projektu. Mamy wiele nowych, ciekawych pomysłów, które realizujemy we współpracy z rodzicami i środowiskiem lokalnym naszego miasta. Realizując założenia akcji przedszkolaki z grup "Muchomorki" i "Słoneczka" uczestniczą w cyklicznych zajęciach sportowych na sali gimnastycznej w Gimnazjum nr 1. Dzieci samodzielnie przebierają się w stroje do gimnastyki i z zapałem biorą udział w zajęciach pod kierunkiem nauczyciela wychowania fizycznego pana Karola J. Na zajęciach wykorzystywane są różnorodne pomoce; szarfy, piłki, krążki, materace itp. Dzieci uczą się podstawowych zasad w sporcie(współdziałania, dyscypliny, fair play),wyrabiają zwinność, koordynację ruchową, a przede wszystkim rewelacyjnie się bawią. Ćwiczenia te są dla dzieci dużą atrakcją, dostarczają dużo radości i pozytywnych doznań emocjonalnych. Wszystkie dzieci czekają z niecierpliwością na kolejne zajęcia.

Poprawiony: niedziela, 09 marca 2014 10:49
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 124 gości 

Tylko dla pracowników