Konkurs plastyczny "Pinokio...." Email

W przedszkolu został zorganizowany konkurs plastyczny "Pinokio- pajacyk z drewna, modeliny, plasteliny, gliny". Udział w konkursie wzięły wszystkie grupy wiekowe. Celem tego konkursu było rozwijanie zainteresowań dzieci plastyką teatralną a także rozwijanie ich wyobraźni i pomysłowości na podstawie przeczytanego bądź wysłuchanego (płyta CD) utworu Carlo Collodiego "Pinokio". Jury oceniało prace pod względem pomysłowości, zgodności tematu wykonanej pracy i techniki wykonania. Wyróżniono następujące prace: Alan N.- 3-latki, Zuzia D.- 4-latki, Jakub H.- 5-latki, Jagoda M. 5-6 latki, Julia W. 6-latki. Wszystkim serdecznie gratulujemy !!! 

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 17 marca 2014 19:51
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 125 gości 

Tylko dla pracowników