"Moje przedszkole w ruchu" - konkurs plastyczny I i II miejsce naszych przedszkolaków Email

Powiatowy Zespół ds. Szkół Promującąch Zdrowie w Starostwie Powiatowym w Łęcznej zorganizował konkurs plastyczny "Moje przedszkole w ruchu". Z naszego przedszkola udział w/w konkursie wzięła  grupa "Słoneczka". Głównym celem konkursu było promowanie aktywności fizycznej dzieci i rozwijanie świadomości znaczenia sportu dla zdrowia oraz rozwijanie ekspresji twórczej. Praca plastyczna była wykonana w formie książeczki, dowolną techniką. Do konkursu zgłoszono cztery prace. Jury nagrodziło z naszego przedszkola trzy prace:
I miejsce - Alan P.,
II - miejsce Ola H.,
wyróżnienie - Zuzia K.

Serdecznie gratulujemy naszym dzieciom i życzymy dalszych sukcesów!!!Poprawiony: środa, 16 kwietnia 2014 20:39
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 146 gości 

Tylko dla pracowników